ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE

MANICURE JAPOŃSKI

MANICURE Z GEL COLOR

PEDICURE LECZNICZY

blank.jpg
manicure_ruczaj.jpg
gelcolor_opi.jpg
pedicure-ruczaj.jpg

Zabieg parafinowy polecany jest dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni. Skóra po zabiegu staje się miękka i gładka. Dodatkowo wzmacniane zostają rozdwajające się paznokcie. Poprawia także krążenie i wpływa leczniczo na kości i stawy. Zabieg ma działanie głęboko nawilżające dzięki dodatkowemu zastosowaniu preparatów na bazie kolagenu. Rozjaśnia przebarwienia i opóźnia proces starzenia.

40,- 

Manicure Japoński, to technika pielęgnacji paznokcia wywodząca się z kraju Kwitnącej Wiśni. Dzięki preparatom zastosowanym w zabiegu pozyskiwanym z Morza Japońskiego, płytka paznokcia uzyskuje unikalny blask różowej perły. Zabieg wzmacnia naturalne paznokcie, zasila je krzemionką, witaminami, pszczelim pyłkiem oraz keratyną. Głęboko odżywia paznokcie oraz zamyka łuski tworząc naturalną barierę ochronną. 

60,-

GelColor to produkt o najnowocześniejszej i niewiarygodnie bezpiecznej formule, która przypomina lakier do paznokci. Jest to żel przepuszczający powietrze, niewiążący się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Żel utwardzany jest w lampie LED co pozwala wyeliminować  fotostarzenie skóry dłoni występujące w lampie UV.

 

80,- / 90,-

Piękna stopa to przede wszystkim zdrowa stopa! Zapraszamy na pedicure leczniczy, podczas którego oprócz tradycyjnego zabiegu na stopy, będzie możliwa profesjonalna likwidacja odcisków czy uporanie się z bolesnym problemem wrastających paznokci. Pedicure to przede wszystkim zabieg o charakterze leczniczym, pamiętaj aby dbać o zdrowie swoich stóp.